Showbiz

Ronaldo uron Krishtlindjet me foton më të veçantë familjare

 

Cristiano Ronaldo ka uruar festën e Krishtlindjeve me një foto shumë të veçantë, me familjen e tij.

Në fotografinë që ylli portugez i futbollit ka shpërndarë në llogaritë e tij në rrjetet sociale, përveq të dashurës së tij dhe fëmijëve, shihen edhe nëna, motrat, vëllai dhe familjarë të tjerë.