Showbiz

“The King’s Man” filmi i ardhshëm i aktorit Ralph Fiennes

 

Filmi me spiun i regjisorit Matthew Vaughn, që është vazhdimi i ri në serinë e filmave “Kingsman”, ishte planifikuar të lansohej për publikun e gjerë në shtator të vitit 2020, por është shtyrë për dhjetor të këtij viti.

Në këtë vazhdim të ri i cili shërben si tregim i origjinës së projekteve, “Kingsman: The Secret Service” dhe “Kingsman: The Golden Circle”, luajnë aktorët e njohur për publikun, Ralph Fiennes dhe Gemma Arterton.