Showbiz

Mary J. Blige thotë se albumi i saj i ri do t’i habisë të gjithë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i muzikës, Mary J. Blige, ka deklaruar se albumi i ardhshëm do t’i habisë të gjithë fansat e saj.

Këngëtarja 50-vjeçare ka kohë që po punon rreth realizimit të albumit të 14-të të incizuar në studio, dhe e pranon se këngët e tij janë inspiruar nga disa prej momenteve më të errëta të jetës së saj, të cilat përfundimisht e kanë ndihmuar ta njohë dhe pranojë veten.