Showbiz

Mozzik publikon projektin e ri “Shko”

 

Reperi Mozzik, një ndër artistet më të mirë shqiptar e që karrierën e tij po e zhvillon edhe në Gjermani, ka arritur të këtë shumë suksese së bashku me ish-gruan e tij, Loredanën.

Mozzik sapo ka lansuar projektin e ri muzikor. Ky projekt është emërtuar “Shko” dhe është me tekst nga vetë artisti, ndërsa muzika nga producenti Rrzon.