Showbiz

Shqetësimet e Fifit shkaktojnë debate në publik

Foto: Fifi/Instagram
 

Spektakli i së martës mbrëma “Big Brother VIP”, ishte i mbushur me ngjarje qesharake, por edhe dramatike.

Momenti që shkaktoi më së shumti tension, si te publiku jashtë ashtu edhe tek banorët brenda ishte situata e krijuar mes konkurrentes nga Kosova, Fifi dhe opinionistes së këtij emisioni, Balina Bodinaku. Edhe një herë, këngëtarja e njohur e baladave u ndie e sulmuar nga kritikat dhe komentet negative të Bodinakut ndaj saj. Si pasojë e stresit të akumuluar dhe emocioneve të fuqishme të cilat Fifi ka pranuar se e ka problem t’i menaxhojë, ajo përfundoi duke kërkuar me ngulm të largohet nga shtëpia dhe për një moment i humbi ndjenjat gjatë transmetimit live.