Showbiz

Sot 7 vjet nga vdekja e Dr Florit, ja si e kujton shoku i ngushtë

 

Sot bëhen 7 vjet nga vdekja e këngëtarit dhe autorit të shumë hiteve, Florian Kondi, i njohur si doktor Flori i grupit “West Side Family”.

“7 vite mungesë, por një pafundësi pranie!”, ishin fjalët me të cilat këngëtari i ndjerë u kujtua nga shoku i ngushtë, Roland Hysi, i cili po ashtu e ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram.