Showbiz

Britney Spears po mendon ta ketë edhe një fëmijë

 

Ylli i njohur i muzikës pop, Britney Spears, po mendon të mbetet sërish shtatzënë.

39-vjeçarja e cila tashmë i ka dy djem, Sean dhe Jayden, me ish-bashkëshortin Kevin Federline, përmes rrjeteve sociale e ka bërë të ditur lajmin se është duke e konsideruar mundësinë që ta ketë edhe një fëmijë.