Showbiz

Përgjigja qesharake e Bezosit pas “flirtit” të së dashurës dhe Leonardo di Caprios

 

Aktori i njohur Leonardo Di Caprio u takua me miliarderin Jeff Bezos dhe të dashurën e tij në Muzeun e Artit në Los Anxhelos.

Pamjet nga takimi i tyre janë bërë virale në rrjetet sociale pas reagimit të të dashurës së Jeff Bezosit, Lauren Sanchez duke se flirtoi me aktorin.