Showbiz

Yolanda Hadid thotë se është goditur fizikisht nga i dashuri i Gigit, Zayn Malik

 

Nëna e Gigi Hadidit, Yolanda Hadid, ka deklaruar se Zayn Malik "e ka goditur” atë dhe se është duke menduar që ta raportojë rastin edhe në Polici.

Mirëpo, Malik, i cili është babai i vajzës së Gigit, i është përgjigjur përmes një statusi në Twitter, përmes së cilit në mënyrë indirekte e ka mohuar se e ka goditur vjehrrën e tij fizikisht, duke thënë se mes tyre ka ndodhur një diskutim i ashpër.