Showbiz

Reperi Dardan bëhet shkak i rrahjes brutale mes tifozëve në stadiumin e Stuttgartit

 

Ndeshja e mbrëmshme mes Stuttgartit dhe Kolnit në DFB Pokal përfundoi 2:0 në të mirë të mysafirëve.

Përveç se nuk shkoi asgjë mirë në fushë, për Stuttgartin pati probleme edhe në sektorin e tifozëve.