Showbiz

Michael J. Fox i bashkohet Stingut në skenë në gala mbrëmjen e tij bamirëse

 

Të shtunën, aktori i njohur amerikan Michael J. Fox doli në skenë për të performuar krahas legjendës së muzikës rok, Sting, në gala mbrëmjen e organizuar nga vet ai, “A Funny Thing Happened on the Way to Cure Parkinson’s”.

Ylli 60-vjeçar i kinematografisë e shoqëroi në skenë ikonën e muzikës, Sting, në ngjarjen bamirëse e cila zuri vend në New York dhe u prezantua nga Dennis Leary.