Showbiz

Nicole Kidman merr vlerësime për rolin në filmin e ri “Being the Ricardos”

 

Ylli i kinematografisë, Nicole Kidman, e ka bërë një transformim dramatik si aktore dhe duket që edhe një herë ia ka dalë ta portretizoj rolin e saj me sukses.

Në projektin me titull “Being the Ricardos”, Kidman e portretizon ikonën e filmit “I Love Lucy”, Lucille Ball.