Showbiz

Dua Lipa synon perfeksionin me albumin e tretë muzikor

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur i muzikës, Dua Lipa, nuk do ta lansojë albumin e saj të ardhshëm deri sa të jetë plotësisht e kënaqur me materialin.

Këngëtarja e hitit “New Rules” aktualisht është duke punuar me shumë përkushtim në albumin e tret, i cili vjen pas incizimit rekordthyes “Future Nostalgia”, dhe së fundmi u ribashkua në Londër me bashkëpunëtorët e saj të zakonshëm, Sarah Hudson dhe Clarence Coffee Jr., për të punuar në realizimin e këngëve të reja.