Showbiz

Ekipi rus ulet në Tokë pas xhirimeve të një filmi në hapësirë

Foto: EPA
 

Një ekip rus i filmit është kthyer në Tokë pasi ka përfunduar skenën e xhirimit të një filmi në hapësirë.

Klim Shipenko dhe aktorja Yulia Peresild, janë larguar nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar dhe kanë ateruar në Kazakistan, ku janë takuar nga ekipi i xhirimeve të filmit, që kanë xhiruar skenën e uljes, raporton BBC.