Showbiz

Kim Kardashian bëri shaka në emër të saj dhe familjes në shoun “SNL”

 

Kim Kardashian bëri shaka në emër të pothuajse tërë familjes së saj, përfshirë këtu edhe reperin Kanye West dhe bateristin Travis Barker, gjatë prezantimit të emisionit “Saturday Night Live”, të shtunën më 9 tetor.

Kjo ishte hera e parë që ylli televiziv e prezantoi një prej emisioneve më të vjetra komike, derisa në këtë episod mysafire muzikore ishte këngëtarja, Halsey.