Showbiz

Edicioni special i serialit “Sex and the City” lansohet në muajin dhjetor

 

Shou i shumëpritur “Ana Just Like That”, që është vazhdim i serialit ikonik të kanalit HBO, “Sex and the City”, do ta shënojë premierën në muajin dhjetor të këtij viti.

Përmes një videoje paralajmëruese, ku përfshiheshin pamje nga prapaskenat e xhirimeve, protagonistja e këtij projekti Sarah Jessica Parker e cila e portretizoi shkrimtaren plot stil nga New Yorku, Carrie Bradshaw, në serialin hit dhe dy filma të realizuar në vitet 2008 dhe 20210, ua zbuloi fansave muajin kur do të mund ta shohin projektin e ri me titull “And Just Like That”.