Showbiz

Jenna Dewan po e planifikon dasmën e saj

 

Ylli i vallëzimit dhe aktrimit, Jenna Dewan, është në proces të planifikimit të dasmës.

40-vjeçarja e njohur e hollywoodit u fejua me aktorin, Steve Kazee, në shkurt të vitit 2020, por çifti është ende duke i shqyrtuar mundësitë e realizimit të një dasme të përkryer, pasi kanë shumë ide.