Showbiz

Ronda Rousey është bërë nënë për herë të parë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i sportit të mundjes “WWE”, Ronda Rousey, është bërë nënë për herë të parë.

38-vjeçarja e cila e gëzon edhe një karrierë si aktore e filmave të zhanrit aksion, e solli në jetë fëmijën e parë me bashkëshortin, Travis Browne, dhe vendosi që t’i ndajë dy fotografi të vajzës së tyre të vogël, me gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.