Showbiz

Dua Lipa e quan nder pjesëmarrjen në shoun e Versaces

Foto: Versace
 

Dua Lipa ka quajtur nder mundësinë që i është dhënë për të bërë hapjen dhe mbylljen e shout të “Versaces” në Javën e Modës në Milano të Italisë.

Këngëtarja kosovare me famë botërore, ka habitur të gjithë pjesëmarrësit kur është shfaqur e para në pasarleën e Versaces të premten mbrëma, me një kostum të zi, teksa në sfond luhej kënga e saj “Physical”.