Showbiz

Elon Muski ndahet nga e dashura me të cilën ka një djalë

 

Elon Musk dhe e dashura e tij Grimes, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Pas tri vitesh së bashku, themeluesi i Teslas ka konfirmuar se ai dhe këngëtarja, të cilët kanë së bashkuë një djalë 16-muajsh, po i japin fund romancës.