Showbiz

Jessica Chastain shpjegon “kiminë në qilim të kuq” me Oscar Isaacun

 

Aktorja amerikane, Jessica Chastain, e ka shpjeguar “kiminë e qilimit të kuq” me kolegun e saj, Oscar Isaac, gjatë paraqitjes së të mërkurës në emisionin “The Late Show With Stephen Colbert”.

Aktorja 44-vjeçare po e promovonte filmin e ri “The Eyes Of Tammy Faye” dhe me këtë rast moderatori Stephen (57 vjeç) ia ka përmendur edhe paraqitjen e saj në serialin e HBO-së, “Scenes From A Marriage”, me aktorin 42-vjeçar me Oscarin.