Showbiz

Dua Lipa konfirmon data e turneut në Amerikës Veriore

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i njohur botëror, Dua Lipa, më në fund do ta realizojë turneun e saj të shumëpritur i cili ka për qëllim promovimin e dytë dhe shumë të suksesshëm të këngëtares,” Future Nostalgia”.

Turneu i Lipës në Amerikën Veriore do të fillojë në shkurt të vitit të ardhshëm, me një koncert në qytetin bregdetar Miami, kurse do të përmbyllet më 1 prill në Vancouver.