Showbiz

Lisa nga “Blackpink” zbulon një pjesë nga albumi i saj

 

Anëtarja e grupit të muzikës K-pop “Blackpink”, Lisa, pritet të debutoj me solo album së shpejti. Të martën ajo ka shpërndarë një video të shkurt për albumin e saj “Lalisa”, që pritet të dalë të premten.

Videoja 14 sekondëshe përcillet nga tingujt muzikorë deri në fund kur shfaqet Lisa me një fustan të zi vezullues dhe këndon “Say Lalisa love me, Lalisa love me”, shkruajnë mediat e huaja.