Showbiz

Rita Ora publikon këngën e re “Seaside”

 

Rita Ora ka publikuar të premten këngën e saj më të re, të titulluar “Seaside”, të paralajmëruar ditë më parë nga mediat e huaja.

Kënga është bashkëpunim i këngëtares nga Kosova me artistë të tjerë si: Diane Warren, Sofia Reyes dhe Reik.