Showbiz

Lizzo shumë shpejtë e lanson këngën e re të titulluar “Rumors”

 

Këngëtarja e njohur amerikane, Lizzo, thotë se një epokë e re po vjen, teksa e konfirmoi lajmin e lansimit të këngës së re të shumëpritur nga fansat e saj.

Ylli i hitit “Juice” e ka paralajmëruar lansimin e këngës së re me titull, “Rumors”, nga 13 gushti i këtij viti. Dhe njëkohësisht ua ka premtuar adhuruesve një epokë të re për të dhe muzikën e saj.