Showbiz

Shakira mundohet t’ua ofrojë djemve të saj një jetë normale

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës, Shakira, po provon t’i ofrojë fëmijëve të saj një jetë sa më normale që është e mundur.

Këngëtarja 44-vjeçare i ka dy djemtë, Milan dhe Sasha, me yllin spanjoll të futbollit, Gerard Pique, dhe në një intervistë e fundit ka treguar se pavarësisht që fëmijët e tyre i kanë prindërit e famshëm, ajo po e bënë maksimumin për t’u siguruar që ata ta kenë një fëmijëri të thjeshtë dhe normale.