Showbiz

Gwen Stefani e quan martesën me Blake Sheltonin, momentin më të bukur të jetës

 

Këngëtarja 51-vjeçare, Gwen Stefani, u kurorëzua me yllin 45-vjeçar të muzikës country, Blake Shelton, në fillim të këtij muaji me një ceremoni intime në fermën e Sheltonit në Oklahoma. Tani, Stefani thotë se nuk mund të ishte më e lumtur se kaq me jetën e saj.

“Me të vërtetë ishte momenti më i bukur i jetës sime. Ishte shumë më shumë se që e kisha imagjinuar dhe thjeshtë po ndihem jashtëzakonisht e lumtur. Diçka për të cilën mendojmë shumë është fakti se askush nuk e njeh të ardhmen dhe nuk e di çfarë e pret në jetë, por ndjej sikur rrugëtimi im shpirtëror më ka dërguar drejt këtij vendi të paqes. Tani më mbetet ta kuptoj si të ballafaqohem me pjesën e mbetur të jetës”, ka deklaruar këngëtarja e mbushur plot emocione.