Showbiz

Përkrahja e Dua Lipës për Përfaqësuesen e Anglisë: Po vjen në shtëpi

Foto: Dua Lipa \ facebook
 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka nxjerr disa foto duke bërë tifo për Përfaqësuesen e Anglisë, vendin ku është rritur dhe ku bën karrierë.

Ajo ka nxjerr disa foto me miq, teksa luhej ndeshja gjysmëfinale e Euro 2020, ndërmjet Anglisë dhe Danimarkës.