Showbiz

“Prit pak” hiti veror i dyshes Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B

 

Duket se yjet e estradës janë në garë për hitin e verës 2021.

Pas lansimit të disa bashkëpunimeve të suksesshme, si Dhurata Dora dhe Gims me këngën “Only You”, Kida dhe Samra me “Lila, Dafina Zeqiri dhe Cricket me këngën “Pa ty”, Tayna dhe Azet me “Ti harro”, Ronela Hajati dhe Vigg Popa me “Alo”, Majk dhe Ledri Vula me “Marr”, Kidda dhe Capital T me këngën “Magji” dhe të tjerë, tani edhe një dyshe e njohur e muzikës vjen me një këngë ritmike dhe mjaft verore. Fjala është për këngëtarët Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B, të cilët të hënë e lansuan videoprojektin me titull “Prit pak”.