Showbiz

Rita dhe J-LO së shpejti me bashkëpunim

 

Jennifer Lopez dhe Rita Ora thuhet se kanë zhvilluar bisedime “sekrete” për të diskutuar për bashkëpunimet e ardhshme në muzikë dhe film. Këngëtaret e famshme thuhet se janë takuar në Los Angeles për të folur se çfarë “mund të bëjnë së bashku”, sipas gazetës “The Sun”.

Rita, 30-vjeçare, së fundmi është kthyer në Kaliforni pas qëndrimit të saj disamujor në Australi, ku po xhironte “The Voice”, ndërsa Jennifer, 51-vjeçare, u kthye përsëri në Los Angeles pasi përfundoi xhirimet e videoklipit në Miami këtë javë. “The Sun” ka raportuar: “J-Lo dhe Rita u takuan në ‘Soho House’ në Los Angeles dhe kaluan disa orë duke folur për gjërat që mund të bënin së bashku. Kishte një ndjenjë të vërtetë vlerësimi të ndërsjellë midis grave. Trajektorja e karrierës së J-Lo-s është diçka që Rita dëshiron shumë ta imitojë”.