Showbiz

Kanye West dhe Irina Shayk ka disa muaj që janë në lidhje

 

Kanye West dhe Irina Shayk ka disa muaj që janë në lidhje, ndonëse ajo u bë publike vetëm një ditë më parë.

Burime të TMZ-së të afërta me çiftin kanë thënë se reperi amerikan dhe supermodelja ruse janë bashkë që prej muajit mars të këtij viti.