Showbiz

Kanye West në lidhje me supermodelen Irina Shayk

 

Kanye West është duke bërë një lëvizje të re në jetën e tij personale, pas ndarjes nga Kim Kardashian.

Reperi amerikan ka festuar ditëlindjen e tij të 44-të të martën dhe në shoqërinë e tij është parë supermodelja, Irina Shayk, e cila vitin e kaluar është ndarë nga aktori Bradley Cooper, me të cilin ka një vajzë.