Showbiz

Liam Payne dhe e fejuara e tij Maya Henry janë ndarë

 

Ylli i njohur i muzikës, Liam Payne, i ka dhënë fund fejesës me Maya Henryn.

Këngëtari 27-vjeçar gjatë pandemisë e përshkroi të dashurën e tij 21-vjeçare si partneren e përkryer të jetës, por gjatë një interviste të fundit e pranoi se pas dhjetë muajsh fejesë, tani ai është beqar.