Showbiz

Kim Kardashian ndihet e dështuar pas ndarjes nga Kanye West

 

Kim Kardashian ka shpërthyer në lot duke folur për problemet me ish-bashkëshortin e saj, Kanye West, në episodin e fundit të “Keeping Up with the Kardashians”.

Duke folur me motrën e saj Khloe rreth problemeve me reperin e famshëm amerikan, Kim, 40-vjeçare, thotë se tashmë janë më të qetësuar dhe se ai meriton një grua e cila mund të udhëtojë me të çdokund, pasi ajo nuk mund ta bëjë këtë.