Showbiz

Johansson, Cohen e “Wandavision”, fituesit e mëdhenj të çmimeve “MTV”

 

Scarlett Johansson u mbulua me bojë të gjelbra, Sacha Baron Cohen shpalosi disa prej karaktereve më të preferuara të tija teksa shumë të puthura kanë shënuar ceremoninë e sivjetme të çmimeve “MTV Movie & TV awards”.

Pjesa më e madh e mbrëmjes së të dielës u mbajt në mënyrë fizike, ku prezantuesja Leslie Jones ka shpjeguar se si ajo, artistët dhe publiku janë testuar vazhdimisht për koronavirus.