Showbiz

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Në një intervistë të fundit, aktori Matt Damon u shpreh entuziast për ribashkimin e mikut të tij Ben Affleck me yllin e muzikës dhe filmit, JLo.

Ish-çifti i showbizit i cili u fejua në vitin 2002 por u ndanë në janar të 2004, së fundmi kanë nxitur spekulime se e kanë ringjallur lidhjen e tyre romantike, kjo pasi janë fotografuar disa herë së bashku dhe e kanë kaluar fundjavën së bashku ne një resort luksoz në Montana.