Showbiz

Hemsworth i shpreh nderime nënës dhe bashkëshortes

 

Aktori Chris Hemsworth i ka nderuar gratë e jetës së tij me një urim të veçantë në Instagram për Ditën e Nënave.

Në një postim të dielën, aktori 37-vjeçar i Hollywoodit, ka ndarë fotografi të mëhershme të gruas së tij Elsa Pataky, 44-vjeçare, ku shihet me tre fëmijët e tyre, si dhe një fotografi i përqafuar me nënën e tij Leonie, 60-vjeçare.