Showbiz

Will Smith poston fotografi të rrallë me motrat dhe vëllain e tij

Foto: AP/Associated Press
 

Will Smith ka ndarë fotografi të rralla me motrat dhe vëllain e tij.

Aktori 52-vjeçar ka shpërndarë një fotografi për ditëlindjen motrës dhe vëllait të tij të cilët janë binjakë, Ellen dhe Harry, duke uruar 50-vjetorin e lindjes.