Showbiz

Bill Gates i jep fund martesës 27-vjeçare

Bill Gates i jep fund martesës 27-vjeçare
 

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook.

Ajo ka thënë se me Bill Gates ishte e martuar për 27 vjet dhe bashkë kanë tre fëmijë.