Showbiz

Ellie Goulding është bërë nënë për herë të parë

Foto: Stella Magazine
Foto: Stella Magazine
 

Këngëtarja e njohur britanike dhe shumë e dashur për publikun mbarë botëror, Ellie Goulding, është bërë nënë.

34-vjeçarja e soli në jetë fëmijën e parë me bashkëshortin Caspar Jopling, i cili edhe e konfirmoi lajmin e gëzuar përmes një postimi në Instagram.