Showbiz

Fansat akuzojnë Bebe Rexhën për kopjimin e një skene të videoklipit “Sabotage”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha, i është kundërpërgjigjur kritikave ndaj videoprojektit të saj të fundit, “Sabotage”.

Në videoklipin e kësaj kënge, Rexha i vë flakën një shtëpie dhe qëndron jashtë saj duke e shikuar teksa ajo digjet.