Showbiz

Melissa McCarthy dhe Octavia Spencer protagoniste të komedisë “Thunder Force”

Melissa McCarthy dhe Octavia Spencer protagoniste të komedisë “Thunder Force”
 

“Thunder Force” titullohet komedia e re me superheronj, e cila vjen me regji të Ben Falcones.

Në rolet kryesore të këtij filmi vijnë aktorë të njohur të hollyëoodit, si Melissa McCarthy, Octavia Spencer, Bobby Cannavale, Pom Klementieff, Taylor Mosby, Melissa Leo dhe Jason Bateman.