Showbiz

E bija e Heidi Klum debuton në ballinë reviste

E bija e Heidi Klum debuton në ballinë reviste
 

Leni, e bija e modeles së njohur gjermano-amerikane, Heidi Klum, ka debutuar të premten në ballinën e një reviste.

16-vjeçarja ka qenë pjesë e ballinës së revistës “Glamour” në Gjermani, në 20-vjetorin e revistës, kur u shfaq përkrah nënës së saj, tani 47-vjeçare. Leni ka treguar se është e natyrshme para kamerës dhe se mund të ndjekë hapat e nënës së saj në botën e modelimit.