Showbiz

Vdiq aktori Paul Ritter në moshën 54-vjeçare

Vdiq aktori Paul Ritter në moshën 54-vjeçare
 

Aktori britanik i teatrit dhe filmit, Paul Ritter, më së miri i njohur për rolin e tij në serialin komik, “Friday Night Dinner”, ka vdekur nga tumori në tru. Ai ishte vetëm 54-vjeçar.

Lajmin e ka konfirmuar agjenti i aktorit, të martën më 6 prill.