Showbiz

Olivia Rodrigo do ta lansojë albumin debutues në muajin maj

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja dhe aktorja 18-vjeçare, Olvia Rodrigo, e cila arriti suksese të jashtëzakonshme në toplistat muzikore me këngën debutuese “Driver’s License”, ka bërë të ditur se do ta publikojë albumin e parë muzikor më 21 maj të këtij viti.

Rodrigo e bëri të ditur lajmin krahas lansimit të këngës së dytë të karrierës së saj, “Déjà vu”.