Showbiz

Lady Gaga mezi pret të kthehet në shtëpi tek i dashuri

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Këngëtarja dhe aktorja e njohur hollywoodiane, Lady Gaga, e cila gjatë fundjavës e shënoi ditëlindjen e saj të 35-të, ka bërë të ditur se mezi po pret të kthehet në shtëpi tek i dashuri, Michael Polansky.

Ylli i hitit “Pokerface” aktualisht gjendet në Romë ku po punon rreth filmit të saj të radhës, “House of Gucci”, por i dashuri i saj është kujdesur që ta festojë ditëlindjen në një formë tejet romantike dhe pavarësisht se janë mijëra kilometra larg njëri-tjetrit, Polansky është siguruar t’ia dhurojë një buqetë të madhe me lule.