Showbiz

“Prologue” kënga e re e Ronela Hajatit

Foto: Instagram/Ronela Hajati
 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, e ka publikuar këngën e re të titulluar “Prologue”.

E shoqëruar edhe me videoklip, kënga vjen më ndryshe nga projektet e fundit të Ronelës, ku ajo shfaqej duke performuar me plot energji dhe duke vallëzuar.