Showbiz

Eddie Murphy po planifikon t’i rikthehet “stand-up” komedisë

Eddie Murphy po planifikon t’i rikthehet “stand-up” komedisë
 

Si shumicës së njerëzve në mbarë botën, pandemia me koronavirus ka prishur edhe planet e komedianit të njohur amerikan, Eddie Murphy.

Ky i fundit ka bërë të ditur se ka shumë dëshirë tu rikthehet “stand up” komedive dhe se planifikon ta bëjë këtë sapo të përfundoj pandemia.