Showbiz

Pas akuzave për abuzim seksual, reperi T.I humb rolin në filmin “Ant-Man”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Reperi T.I. nuk do të rikthehet me rol në filmin e ardhshëm të studios “Marve”, me titull “Ant-Man and the Wasp: Quantumania”.

Reperi dhe aktori problematik nuk është pjesë e kastës së filmit të radhës, ka mësuar portali “The Hollywood Reporter”, por është e paqartë nëse kjo ndodhë për shkak të akuzave të fundit për abuzim seksual, me të cilat po përballen ai bashkë me gruan e tij, Tiny.