Showbiz

Dr. Dre përfshinë në këngën e re divorcin dhe aneurizmin në tru që kaloi

Dr. Dre përfshinë në këngën e re divorcin dhe aneurizmin në tru që kaloi
Foto: Ilustrim
 

Dr. Dre ka publikuar një pjesë të shkurtër të këngës së tij të re ku dëgjohet të përmend divorcin dhe aneurizmin e trurit që ka përjetuar së fundmi.

Reperi legjendar ka folur mbi divorcin me ish-gruan e tij Nicole Young dhe sëmundjen në tru që e dërgoi në spital, shkruan NME.